Jõulukuul kõik üle 15€ tellimused Omniva pakiautomaatidesse tasuta!

Tellimused üle 15€ pakiautomaati tasuta!Jõulukuul toimetame kõik üle 15€ tellimused Kristallikeskusest Omniva pakiautomaatidesse tasuta!

Meilt saad osta ainult naturaalseid, looduslikke kristalle, millel on tervendavad omadused!

Kaunid kristallid oleme pannud ka väekatesse ehetesse, mis on Kaia-Liisa Reinuti enda poolt disainitud, valmistatud ning pühitsetud ja kandja jaoks õnnistatud.

 

 

 

[Read more…]

Väeehted meie e-poes

poolvääriskividest väeehted

Oleme lisanud oma e-poodi väekad ning kaunid Kaia-Liisa Reinuti enda disainitud ja valmistatud naturaalsetest kividest imelised ehted. Igasse ehtesse hoolikalt valitud kristallid moodustavad harmoonilise kooskõla oma kandjaga, tõstavad tema eluvibratsioonitaset ning annavad väge.

 

 

[Read more…]

Kaia-Liisa Reinuti uus raamat “KRISTALLITERAAPIA III osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele” on ilmunud

Kristalliteraapia raamatu III osaNüüd on ta siis kohal – Kaia-Liisa Reinuti uus raamat “KRISTALLITERAAPIA III osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele” on ilmunud! Kohe hakkame ettetellijatele pakkima ja teele panema autori poolt signeeritud raamatuid.

Kõik teised saavad raamatu tellida Kristallikeskus.ee e-poest aadressil http://goo.gl/FZT3dd või tulles ise meie poodi kohale Tallinnas, Niine 9. Ootame külla!

 

 

[Read more…]

Meil saab ehteid meisterdada

 

roosa kvarts käevõruNüüd saab meie juures Kristallikeskuses ehteid meisterdada! Hind on 5€+pärlite ja tarvikute hind. Kasutame ainult naturaalseid, ehtsaid poolvääriskividest pärleid.

Pärlite valik on meil lai – erinevad värvid, suurused ja kristallid, lisaks ehete vahetükid, kaunistused ja muud vidinad. Loomulikult on olemas kõik tööks vajalikud vahendid ja tööriistad.

 

[Read more…]

Saabusid tingshad ehk Tiibeti kellad

Suured tingshad

Tiibeti kellad ehk tingshad on Kristallikeskuse e-poes kõigis 3 suuruses taas saadaval! Tingshasid kasutatakse kristallide, enda keha ja ruumide energiate puhastamiseks. See on kõige universaalsem puhastusviis ja sobib kõigele.

 

 

[Read more…]

Kauaoodatud energeetilised laadijad on kohal

energeetiline laadija, kõik 3 suurust

Kauaoodatud energeetilised laadijad on kohal – nüüd juba 3-s erinevas suuruses!
10-nurk on võimsaim geomeetriline kujund, mis laeb sinna sisse paigutatud esemed Universumi elujõuga. Elulille muster tasakaalustab energiad.

 

 

[Read more…]

Skolestsiit

Skolestsiit on väga kõrge vSkolestsiit ibratsiooniga kristall, ta aitab inimesi suhtlemisel universumiga. Resoneerub kõigi chakratega südamest kõrgemal, eriti kõrgema südamechakra, kolmanda silma ja kõrgema kroonchakraga. Äratab südame tingimusteta armastusele, aitab luua sügava sisemise rahu ning annab hoogu spirituaalsele transformatsioonile.

Aitab manifesteerida oma ellu seda, mida seal näha soovime ning selle üle kontrolli säilitada. Skolestsiit aitab näha ka põhjuseid probleemide taga ning hoiduda vägivaldsest lähenemisest. Toob rahuliku ja lõdvestunud oleku, juhul kui on probleeme unega, siis võib selle panna ööseks padja alla, et tuleks kosutav uni.

[Read more…]

Amazoniit

Amazoniit on kahvatusinine kergelt rohekas kivi, mida kõige rohkem on leitud Venemaalt, Ameerikast ja Brasiiliast. Tugevus Mohsi skaala järgi 5-6. Väidetavalt nime saanud Amazoni naissõdalaste järgi, olles julgusekivi. Teine legend ütleb, et ta leiti Amazonase jõest.

Amazoniit oli populaarne talisman juba Mesopotaamias, Indias ja Egiptuses, kus usuti, et ta toob küllust ning tervist. Amazoniidist skarabeusiga sõrmus leiti ka Egiptuse vaarao Tutanhamoni hauast. Usutakse, et amazoniit aitab üleminekul sellest elust järgmisse dimensiooni. Amazoniit aitab suurendada intuitsiooni, seda nimetatakse lootuse kiviks, mis sümboliseerib tõde, au, suhtlust, usaldust ja ausust.

[Read more…]

Apofülliit

Apofülliit on tetragonaalse struktuuriga, 4.5-5 tugevusega (Mohs’i skaala järgi) füllosilikaat. Nimi on tulnud kreeka keelest – apophylliso, mis tähendab „helvesteks pudenema“ – sest kuumutades apofülliit mõraneb ja pudeneb kihiti, tingituna vee kadumisest tema koostisest. Kindlasti pikemaajalised kristallisõbrad on ka näinud, kuidas kobaralt murduvad tipud kergelt ära või püramiid-tipult murdub pealmine tipp. Miks keegi aga Apofülliiti kuumutas, ei oska öelda, sest tegu on imeilusa püramiiditippudena moodustuva kristalliga.

Sageli inimesed ei oska teha vahet Apofülliidil ning Mäekristallil, kes mõlemad on läbipaistvad ning esinevad tippudena – kuid imelihtne viis on lugeda üle tipu küljed e fassetid. Apofülliit on alati nelja küljega ehk püramiid ning tippudel on iseloomulik hõbedane sära, mis horisontaalselt tipu seest vastu peegeldab.

[Read more…]

Malahhiit

Malahhiit

Malahhiit on vase karbonaathüdroksiid. Tugevuselt Mohs’i skaala järgi 3,5-4,0 –  seega üsna õrn, kukkumist ei kannata ning veega kokku puutudes muutub hapraks ja kaotab oma sära. Mitte veega puhastada – puhastada kas heliga, küünlaleegi kohal või viirukisuitsuga. Värvilt helerohelise-tumerohelise triibuline, sees psühhedeelsed mustrid. Suurim leiukoht on Venemaa (kus Ermitaažis asub ka kuulus Malahhiidituba), kuid leidub ka mujal.

Malahhiidi nimi pärineb kreekakeelsest sõnast mallows, mis seostub taimede roheliste lehtedega. Üsna levinud, kuid hea kvaliteediga on suhteliselt haruldane. Tihti kasvab koos azuriidi ning kaltsiidiga. Suure vasesisalduse tõttu ei tasu naha vastus kanda, mürgine nagu malahhiiditolmgi, kui toorkivina käsitleda.

[Read more…]

Seleniit

Seleniit on suure veesisaldusega kaltsiumsulfaat, läbipaistev, valge kips. Ta on kergelt poleeritav habras kristall, Mohs’i skaala järgi tugevus 2, ka küünega on võimalik täkkeid sisse teha ning veega kokku puutudes kaotab oma sära. Mitte mingil juhul veega puhastada!
Seleniidi nimi tuleneb Kreeka sõnast Selene, mis tähendab kuud.

Seleniit on vaimse selguse, tõe ja aususe kivi. Vaikne meel aitab kergemini otsuseid langetada ning paremini mõista end ümbritsevat, ausus toob korra suhetesse ning pöörab karma enda kasuks, seega Seleniidi abi kasutamine enda tervendamisele aitab muuta enda igapäevaelu helgemaks ning positiivsemaks, meeltest kaob üleliigne mõttekära

[Read more…]