Kauplus

Kui soovid kristalle oma silmaga näha, käega katsuda, kõigi meeltega tunnetada ja endale oma kristallid ise välja valida, siis külasta Kristallikeskus.ee kauplust Tallinnas, aadressil Niine 9 (tänaval ja maja taga hoovis tasuta parkimine).

Müüme eranditult vaid looduslikke kristalle, poolvääriskive ja mineraale (s.t. kive, mis ei ole sünteetilised, kuumutatud, kiiritatud, värvitud või muul viisil välimust parandatud või imiteeritud), sest vaid looduslikes kristallides on sees tervendav vägi. Pakume ka gemmoloogia-alast konsultatsiooni ning aitame Sul oma kristalle ning nende ehtsust tuvastada (tasuline teenus, 2 EURi/kristall)

Loe sünteetilise kristallide ning kohta pikemalt SIIT. Kristallivõltsingutest loe lähemalt Kaia-Liisa Reinuti Kristalliteraapia käsiraamatutest.

Kristallikeskuse kaupluses on müügil kõik e-poe tooted ning lisaks sellele võid leida uudistooteid ja hinnaüllatusi, mis e-poodi veel pole jõudnud.

Kauplusest saad ka abi ja nõu kristallide valimise, puhastamise, laadimise, programmeerimise ning pühitsemise kohta.

Valitud päevadel toimub ka gemmoloogia-alane konsultatsioon ning kristallieksperdi ja Kristalliteraapia õpetaja ning tervendaja Kaia-Liisa Reinuti vastuvõtt.

Täpsema info teraapiate kohta leiad siit.


Kaupluse lahtiolekuajad:

T, K ja R kell 12.00-17.00

 

Maksmine kohapeal: eelistame energeetilistel põhjustel sularaha, aga võimalik on tasuda ka kaardiga.

Tellimused postitame igal teisipäeval ja reedel. 

info@kristallikeskus.ee