Kõrberoos Seleniit

kõrberoos seleniit

Sellel kaunil kivil on mitmeid erinevaid nimesid nagu Liivaroos, Roosikivi, Seleniitroos, Kipsroos. Koosneb ta kahest erinevast mineraalist – Seleniidist ja Bariidist ning moodustub tuule, liiva ja vee koostoimel. Teda on leitud kõrbepiirkondades üle maailma – Mehhikos, Marokos, Hispaanias jne. Sahhara kõrbe elanikud teavad juba ammustest aegadest, et Kõrberoosil on tugev sisemine energia, mida nad kasutavad enda kaitseks, puhastamiseks, enesetunde tõstmiseks. Nad usuvad, et see kivi neutraliseerib negatiivse energia ning puhastab ja tervendab asjade, inimeste ja isegi Maa energiat.

Kõrberoosi õrn energia õpetab, et elu on väärt oma tõuse ja mõõnu. Ta ei anna ligipääsu mitte ainult eelmistele eludele, vaid ka tulevastele. Laseb aimata, mis on tulekul ja aitab teha asjakohaseid valikuid siin ja praegu.

Suurepärane intuitsioonikivi, vaigistab meele muredest ja segavatest probleemidest, aitab voolavalt seletada Universumi sõnumeid. Kõrberoos annab lohutust, tasakaalu, usaldust, maandab, lahustab hirmud ja paanika. Hoides teda enda lähedal kodus või töö juures, aitab ta eemaldada energeetilised blokeeringud, toob vaimset teravust ning ärilist edu, aitab otsuste tegemisel.

kõrberoos seleniit

kõrberoos seleniit

Isiklik kogemus:

Olen alati pidanud seda kivi pisut ilmetuks ja tagasihoidlikuks, kes jäi teiste pilkupüüdvamate kristallide varju ja ei köitnud mu meeli. Endale ma teda ei ihaldanud, kuid siiski tõmbas mu tähelepanu tema sarnasus roosiõiele, sest kellele roosid ei meeldiks?

Kui otsisin vastust küsimusele, mis aitaks mul lõpetada asjatu muretsemise ja vabastada sellest tekkinud pingetest, siis vastus ei lasknud end kaua oodata – Kõrberoos Seleniit. Tõsi, seekord ei tulnud vastus minust endast, vaid väljastpoolt. Kuid toime oli kiire – meeled rahunesid, tähelepanu suundus teistele asjadele, sisemuses võttis maad rahu. Huvitav selle juures oli see, et hetkel ei olnud mul kivi käepärast, vaid toimis teadmine ja mõte…

kõrberoos seleniit

kõrberoos seleniit

Võin tõesti öelda, et ainuüksi oma kauni roosiõie kuju ja leebe värvitooniga mõjub see kivi rahustavalt, toob usaldust ja lohutust, hajutab hirmud, silub pahameele. Tagasihoidliku ja silmatorkamatu välimuse taga on kindlus ja usaldus, ta on võimas puhastaja ning tervendava valguse kanal. Juba ainult Kõrberoosile mõtlemine, tema ettekujutamine oma teadvuses, rahustab meele ja hajutab mured.

Huvitav isiklik kogemus on ka see, et ta aitab suurendada loovust, kiirendab mõtlemist ja paneb selle sujuvalt voolama. Tema energia on õrn ja pehme. Arvake ära, kes toetab mind praegu selle teksti kirjutamisel?

Vist ei pea märkima, et enam ei ole mul selle kivi vastu eelarvamusi ning ta ei ole enam minust kaugel.

 

Enda Kõrberoos Seleniidi leiad meie poest!