Kristallid ja tähemärgid

Kui jõudsid siia lehele otsides oma tähtkujule sobivat kristalli, siis kahjuks siit Sa seda ei leia. Miks? Kas oled tähele pannud, et internetist või trükimaterjalidest oma sodiaagimärgile vastava kivi otsimisel võid leida palju vastuolulist infot? Teavet on palju, kuid see on üsna vastukäiv ja tekitab nii mõneski segadust.

Vastuse kristallide sobivusele sodiaagimärkide järgi leiab juveelitööstuse ajaloost ja see on üsna proosaline.

Kristallid ja tähemärgid

Mitte väga ammu, eelmise sajandi alguses, olid kogu maailma juveelitööstuses murrangulised ajad. Tootmine arenes kiiresti, ärisid tekkis palju ning juhtivate juveelifirmade omanikud leidsid, et paika tuleks panna mingidki ühtsed ärireeglid ja -eetika ning leida võimalused, kuidas vääriskive ja nendest valmistatud ehteid paremini müüa ja turustada.

Juveliirid üle kogu maailma kogunesid komisjoni, kus nende teemade üle arutleti. Otsides vastust küsimusele: „Mis huvitab tavainimest kõige rohkem lisaks elu põhivajadustele?“, tuldi suurepärasele ideele – määrata igale horoskoobimärgile oma vääriskivi, et see aitaks paremini tooteid müüa.

Ärkava vaimsuse ajastul olid astroloogia ning ennustamine muutunud üha populaarsemaks, seda kasutati ära ja lepiti kokku, et sama süsteem võetakse kasutusele üle maailma. Ja nagu palju muudki, on ka see idee juveelitööstusest üle võetud kristallide maailma…

Nagu näha, on see suurepärane idee end kuhjaga ära tasunud. Kuid erinevates riikides on seda nimekirja aastakümnete jooksul täiendatud ning oma suva järgi muudetud, sageli nii nagu kellelegi kasulikum tundus.

Kuid isegi kui igal sodiaagimärgil oleks päriselt olemas oma kristall või vääriskivi, mis vastaks inimese sünnienergiale – ei soovitaks me ka sel juhul selle järgi endale kristalli soetada. Miks? astroloogia

Põhjus on selles, et see info on liiga üldine ning ei vasta kõikide konkreetsete sodiaagimärgi esindajate sünnienergiale ühtemoodi.

Igal inimesel on oma isiklik ja väga individuaalne sünnienergia ning seepärast ka seda väljendav kristall, mis ei vasta mitte ainult tema sünnihetkel olevate planeetide seisule, vaid ka väga paljudele muudele faktoritele (hinge kokkulepped, perekonna ja eelmiste elude energiad, hinge poolt valitud nn sisemine kristall jne, jne).

Loodetavasti said siit vastuse oma küsimusele tähemärkide kohta. Kui see teema Sind huvitab, siis rohkem selle kohta saad lugeda Kaia-Liisa Reinuti raamatust „Kristalliteraapia I osa – Praktiline käsiraamat kristllihuvilistele“.