Kristallivideod

Siia lehele oleme koondanud oma videod, milles Kaia-Liisa Reinut tutvustab kristallide omadusi, puhastamist,
kristalliteraapiat, oma raamatuid ja palju muud kristallidega seonduvat.

Rohkem videoid leiad meie YouTube kanalist.

 

Kristallid ja nende mõju inimestele. Ravivõimega kristallimandalad Kristallikeskuses.

 

Videoklipis tuleb juttu tuleb sellest, kuidas saavad kristallid endale väe, kuidas nad tekivad, nende omadused ja klassifitseerimine.

 

Kaia-Liisa Reinut selgitab, kuidas puhastada kristalle tuleenergiaga, mida sealjuures tähele panna ja kuidas toimida. Välja tuuakse ka kristallid, mis ei talu päikesevalgust.

 

Miks on kristalle üldse vaja puhastada? Kristallide puhastamine kasutades maa ja vee elemente, mida sealjuures tähele panna ja arvesse võtta. Mittekontaktne puhastamine.

 

Eesti ainuke kristalliteraapia ja -reiki õpetaja Kaia-Liisa Reinut räägib oma äsjavalminud raamatust ja kristallide abil tervendamisest.
Teemaks on põhitõed kristallide kohta, mille vastu kristallid aitavad, kristallide omavaheline kokkusobivus, millised kristallid aitavad küllust majja tuua, miks juhtub, et kristallid mõnikord purunevad, mis on kristalliteraapia. Loomulikult tutvustab Kaia-Liisa Kristalliteraapia I käsiraamatut ja annab ülevaate ka II osa teemadest.

 

Mis on Kristalliteraapia ja kuidas see toimib?

 

Kaia-Liisa Reinut tutvustab oma uut raamatut “Kristalliteraapia III osa. Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele”. Videoklipist saab teada, milliseid põnevaid peatükke raamat sisaldab, kasulikke praktilisi nõuandeid ühe kui teise terviseprobleemi lahendamiseks, erinevate kristalliteraapia abivahendite kasutamisest ja muudki põnevat.

 

Kaia-Liisa Reinut räägib kristallienergiatest ning tutvustab ka õppimisvõimalusi Sisemise Tarkuse Koolis UNIVERSUS ja Kristallikeskust.