Kuidas valida kristalle?

Kristallide ilu, vägi, värvid ja nimetused võivad võtta silme eest kirjuks, eriti suure segaduse võib tekitada mõne kristalliraamatu lugemine, kus on lehekülgede viisi infot, mida üks või teine kristall erinevatel tasanditel teeb või millist haigust tervendab.

Soovitame igasugune kirjandus esialgu kõrvale jätta ning ka kristallipoes enne kristallide valimist mitte siltide pealt lugeda, mida üks või teine kristall teeb. Pigem jätta see tegevus viimaseks, kui kristallid on juba välja valitud. 

Püüa läheneda kristallidele intuitsiooni ja energia tunnetamise kaudu, mitte nende värvi või kirjelduse järgi, kuna see võib jääda liiga pinnapealseks teadmiseks ning takistada kristallide tegelikku tundmaõppimist.

Üht kristalli ei erista teisest mitte tema värvus ega välimus, vaid sisemine struktuur!

Kui vajame kristallilt abi, vajame eelkõige oma vibratsiooni muutmist/tõstmist, sõltumata sellest, kas ka ise oleme sellest vajadusest teadlikud. Võime tunda suurt tõmmet mingi konkreetse kristalli poole ning just sellel kristallil on võime meie vibratsiooni tõsta nii, et tunneksime end suurepäraselt.

Õnneks pole kristalli valimiseks vaja hulgaliselt eelinformatsiooni, sest enamikul juhtudest on nii, et sama probleemi puhul on ühele vaja ühte, teisele aga hoopis teist kristalli, kuna inimeste probleemide energeetilised algpõhjused on erinevad.

Kui kasutad oma intuitsiooni, siis leiad varem või hiljem endale sobivad kristallid!

Kui see teema Sind huvitab, siis rohkem selle kohta saad lugeda Kaia-Liisa Reinuti raamatutest „Kristalliteraapia I – III osa – Praktiline käsiraamat kristallihuvilistele.