Väeehted meie e-poes

poolvääriskividest väeehted

Oleme lisanud oma e-poodi väekad ning kaunid Kaia-Liisa Reinuti enda disainitud ja valmistatud naturaalsetest kividest imelised ehted. Igasse ehtesse hoolikalt valitud kristallid moodustavad harmoonilise kooskõla oma kandjaga, tõstavad tema eluvibratsioonitaset ning annavad väge.

 

 

Mäekristallist käevõru ametüsti, malahhiidi ja hematiidiga

Mäekristallist käevõru ametüsti, malahhiidi ja hematiidiga

Kõikides ehetes on kasutatud AINULT NATURAALSEID, LOODUSLIKKE POOLVÄÄRISKIVE – tervendavate omadustega on ainult need kristallid, mida pole kuumutatud, kiiritatud, värvitud, imiteeritud või laboris sünteesitud. Selle kohta saad rohkem lugeda  SIIT.

Osade ehete juures on kasutatud  hõbedat (proov 925), need leiad tootekategooriast Kaia-Liisa Reinuti hõbedast väeehted. Kas teadsid, et hõbe võimendab kristallide energiaid 10 korda? Teiste ehete juures on kasutatud metalli, need on ka hinnaklassilt odavamad ja leiab need tootekategooriast Kaia-Liisa Reinuti väeehted.

 

Kõik väeehted on Kaia-Liisa Reinuti enda poolt disainitud, valmistatud ning pühitsetud ja kandja jaoks õnnistatud. Igasse ehtesse hoolikalt valitud kristallid moodustavad harmoonilise kooskõla oma kandjaga, tõstavad tema eluvibratsioonitaset ning annavad väge.

Tule valima!

ametüstkäevõru

Ametüstkäevõru