Skolestsiit

Skolestsiit on väga kõrge vSkolestsiit ibratsiooniga kristall, ta aitab inimesi suhtlemisel universumiga. Resoneerub kõigi chakratega südamest kõrgemal, eriti kõrgema südamechakra, kolmanda silma ja kõrgema kroonchakraga. Äratab südame tingimusteta armastusele, aitab luua sügava sisemise rahu ning annab hoogu spirituaalsele transformatsioonile.

Aitab manifesteerida oma ellu seda, mida seal näha soovime ning selle üle kontrolli säilitada. Skolestsiit aitab näha ka põhjuseid probleemide taga ning hoiduda vägivaldsest lähenemisest. Toob rahuliku ja lõdvestunud oleku, juhul kui on probleeme unega, siis võib selle panna ööseks padja alla, et tuleks kosutav uni.

 

Minu kogemus skolestsiidiga

Skolestsiit

Skolestsiit. Pilt internetist

Väga suur paus peale kõigest paari blogipostitust näitab, et midagi oli mäda minu elus. Ootamatult leidsin suured blokeeringud kõikjal oma energiaväljas ning tagantjärgi tean ka nende põhjusi. Energeetilised blokeeringud aga tekitavad tunde, et olen koguaeg surmväsinud ning kipun mõtlema negatiivseid mõtteid, niimoodi ka füüsilisel tasandil tervisehädad kaela tõmmates.

Peale Skolestsiidi avastamist läks minu kividega suhtlemise kanal uuesti lahti ning paljud asjad mu elus muutusid päevapealt 180 kraadi. Tegu on imeõrna energiaga kristalliga, mis on rasketel aegadel parimaks toeks, tasakesi meie endi vibratsiooni tõstes, kuniks jaksame ise jalule tõusta uuesti.

 

Teine kogemus

Skolestsiit

Skolestsiit. Pilt internetist

Millegipärast esimene seos Skolestsiidiga tekkis mul Jumalaga. Ma ei ole kunagi järginud ühtki religiooni ega kujutlenud Jumalat kui sellist pilvepeal istumas ning inimeste peale alla vaatamas. Mina usun, et Jumal kui selline Universumis ei ole üks ja ainus ja õige, vaid neid on palju, ning paljud neist on käinud ka inimesena Maa peal püüdes meid juhendada, kuid enamasti asjata, sest Maa hing ei taha sageli kuulata. Jumalad ei ole meist kõrgemad ega madalamad olevused, neil on lihtsalt Universumis teine roll täita. Ning minu visioon, mille mulle andis skolestsiit, on see, et see kristall eksisteerib Maal selleks, et toetada kõiki, kelle juured ei ole Maal, vaid kusagil mujal Universumis, iseasi, kes meist sellega kursis on, kust nad pärit on. Maa inimesele mõjub Skolestsiit rahustavalt ning vibratsiooni tõstvalt, kuid kogu Skolestsiidi väge nad kogeda ei saa.

 


Kolmas kogemus

Kunagi Mai-Agathe Väljataga loengust jäi mulle meelde, et ta nimetas enamust koduloomi tulnukateks – olevusteks väljaspoolt meie tähesüsteemi, kes on tulnud Maale õpetama inimestele tingimusteta armastust. Ma ei oska öelda, miks see mõte mul niimoodi kinnistus, aga tundsin õige pea, et üks minu kahest kassist on kohe kindlasti siin selle eesmärgiga. Olin juba varem tajunud tema puhul midagi teistsugust (me oleme pärit samast Universumi osast), kuid ei osanud sõrme peale panna, mis on viltu. See kass armastab väga magada kus iganes on minu kivid, mitmed kausid on külili kukkunud, sest tema püüab sinna kerra tõmmata ja ei ole ma kunagi näinud rahulikumat kassi, kui tema siis, kui tegin talle Kristalli-Reikit tema seedimisprobleemide tervendamiseks.

Skolestsiit

Skolestsiit. Pilt internetist

Minu kassile aga näib iseäranis meeldivat Skolestsiit. Ma ei tea miks ja kuidas, aga selle juurde ta end alati kerra tõmbab, kui vähegi võimalus. Miks? Küsige minu kassilt, ma ei tea.

Meie poes, kus ma töötan, on Skolestsiit uus ning ka harv nähtus, püüdsin seda ligi pool aastat juurde tellida, kuid teda on raske kätte saada. Nüüd on meil hunnik ilusat Skolestsiiti, nii, et küüned taha, kel vähegi soovi! 😉

Enda Skolestsiidi leiad meie poest!